Print this page

Richard Jajcay je nový šéfom obchodu a marketingu TASR

Tlačová agentúra Slovenskej republiky má nového riaditeľa Úseku obchodu a marketingu.  Richard Jajcay naposledy pôsobil ako člen predstavenstva a zástupca generálneho riaditeľa vydavateľstva Ecopress, ktoré vydáva Hospodárske noviny.

 

 

„Nový šéf obchodu bude pre TASR veľkým prínosom. Aj vďaka jeho bohatým skúsenostiam a jasným predstavám o fungovaní úseku obchodu a marketingu očakávame, že verejnoprávna tlačová agentúra ponúkne svojim odberateľom ďalšie zaujímavé služby a produkty a ešte viac si upevní líderskú pozíciu na slovenskom agentúrnom trhu," povedal vo vyhlásení pre Omédiách.com generálny riaditeľ TASR Jaroslav Rezník.

Súčasným zástupcom generálneho riaditeľa Ecopressu je Peter Vavro.

Richard Jajcay (foto TASR) v minulosti pracoval ako Media Planning Director v Unimedia, bol riaditeľom Bontonland, a členom predstavenstva Bonton, pôsobil na vedúcich postoch aj v reklamnej agentúre CD Oglivy &Mather a Creative Department. V rokoch 2007 – 2009 bol riaditeľom pre stratégiu obchodu a marketingu v Perexe, neskôr člena predstavenstva a zástupcu generálneho riaditeľa vo vydavateľstve Ecopress.

Od roku 2008 je aj členom výboru SOZA.