JOJ: Najsledovanejším programom týždňa ČSMT, najsledovanejším spravodajstvom Noviny TV JOJ

Talentová šou TV JOJ bola v nedeľu najsledovanejším programom dňa a zároveň sa stala najsledovanejším programom celého uplynulého týždňa. Najsledovanejším spravodajstvom na Slovensku boli uplynulý týždeň nedeľné Noviny TV JOJ. V piatok si pozíciu najsledovanejšieho nespravodajského programu udržal seriál Panelák.

Šou Česko Slovensko má talent pozná mená 18-tich semifinalistov. Včerajšie pokračovanie Veľkého tresku sa stalo najsledovanejším programom dňa i celého uplynulého týždňa, keď dosiahlo rating 13,5% a podiel 33,5%. Ešte vyšší podiel dosiahla talentová šou v mestách (36,5%), najvyšší podiel v Žilinskom kraji (47,1%). Konkurencia so svojou filmovou ponukou zaostala o takmer 11%-ných bodov. Ešte vyšší podiel dosiahla druhá časť šou Česko Slovensko má talent naživo, v ktorom sa rozhodlo o poslednom postupujúcom do semifinále (podiel 35,7%).

V nedeľu odvysielala TV JOJ aj najsledovanejšie spravodajstvo na Slovensku, keď Noviny TV JOJ dosiahli rating 13,5% a podiel 36,1%. Nedeľné vydanie hlavnej spravodajskej relácie TV JOJ sa zároveň stalo najsledovanejším spravodajstvom celého uplynulého týždňa.

V sobotu bola TV JOJ už tradičnou jednotkou na trhu s reláciou Najlepšie torty - podiel 26,4%, ktorá bola opäť sledovanejšia ako konkurenčné relácie Partička a Smotánka. Jednotkou bola aj šou Farmár hľadá ženu - podiel 23%, pričom u mladých divákov 15-34 podiel dosiahol až 29,2%. V piatok bol najsledovanejším nespravodajským programom dňa seriál Panelák s podielom 27,9%, ktorý tak ako po celý uplynulý týždeň v sledovanosti predstihol konkurenčnú reality šou.