JOJ: Česko Slovensko má talent - najsledovanejší program týždňa

Talentová šou Česko Slovensko má talent pozná svojich finalistov. Nedeľné semifinálové kolo sa stalo najsledovanejším programom nielen víkendu, ale celého uplynulého týždňa.

Šou Česko Slovensko má talent pozná svojich finalistov. Do finále tretej série sa po semifinálových súbojoch prebojovali Alex Dowis, Katarína Landlová, Jumbochicks, Credance, Jozef Pavlusík, Patrik Gluchowski, Andrej Kampf, Teulis a Monika & Arsi. Nedeľné kolo šou sa stalo absolútne najsledovanejším programom týždňa s ratingom 14,3% a podielom 35,9%, nasledujúce rozhodnutie dosiahlo podiel 38,4%. Medzi mladými divákmi (15-34) dosiahol priamy prenos podiel až 45,1%, nasledujúce Rozhodnutie 47,5%. Žiadna iná relácia z ponuky všetkých televízií nedosiahla v uplynulom týždni vyššiu sledovanosť. Talentová šou bola jednotkou na trhu v čase svojho vysielania aj v sobotu, kedy najviac dominovala tradične v mestách (30%) a medzi mladými divákmi 15-34 (30,8%).

V nedeľu dosiahol nadpriemernú sledovanosť aj spravodajský blok TV JOJ - spravodajstvo KRIMI s nadpriemerným ratingom 11,4% a podielom 30,3% a Noviny TV JOJ ako jednotka na trhu v čase svojho vysielania s ratingom 13,3% a podielom 33,6%. Hlavné spravodajstvo TV JOJ bolo uplynulý týždeň 4x jednotkou na trhu, keď v čase svojho vysielania porazilo konkurenčné hlavné spravodajstvo (konkrétne v stredu, vo štvrtok, v piatok a v nedeľu).

Hodnoty sledovanosti sú uvedené za cieľovú skupinu 12-54. Zdroj dát: PMT/TNS.

Jozef Gogola, JOJ