Print this page

Nová televízia FOOOR štartuje už dnes podvečer!

Slovensko začína fičať na zábave. Markíza group už dnes podvečer, v pondelok 25. februára 2013, spúšťa novú televíziu FOOOR. Na divákov čaká lavína humoru v tých najlepších sitcomoch, filmových komédiách a zábavných reláciách.

 

 

FOOOR odštartuje o 17:25 skvelou americkou komédiou Prázdniny v Amerike. Diváci si dnes budú môcť vychutnať aj úvodné diely sitcomov Sabrina - mladá čarodejnica, Frasier a Priatelia, večerný program bude patriť filmom Maska a Zahulíme, uvidíme.

Diváci stanice FOOOR si už od utorka budú môcť pozrieť tiež premiérovú tretiu sériu seriálu Chuck a absolútnou novinkou bude komediálny seriál Community, vysielaný v pôvodnom znení s titulkami.

FOOOR postupne prinesie na slovenské obrazovky aj množstvo ďalších premiérových seriálov ako Mike a Molly (Mike & Molly), Pán a pani Smithovci (Undercovers), Môj nový tučný život (Drop Dead Diva) či Shameless.

Signál novej televízie FOOOR bude šírený prostredníctvom satelitných, káblových a IPTV operátorov. Vysielanie je automaticky dostupné aj všetkým slovenským predplatiteľom služby VOYO.sk priamo v sekcii Živé vysielanie, FOOOR tak doplnil súčasnú ponuku staníc Markíza, Doma, Dajto a Nova Sport. Z dôvodu obmedzení daných licenčnými právami však môže byť časť vysielania blokovaná.

Uvedenie stanice FOOOR na trh sprevádza ďalšia fáza reklamnej kampane so známymi tvárami, ktorým je humor vlastný - hercami Adym Hajdu a Jurajom Mokrým.

Portfólio mediálnej skupiny CME na Slovensku tvoria od dnešného dňa štyri televízne stanice - plnoformátová Markíza, najmä na ženy zameraná Doma, "telka pre chlapa" Dajto a komediálny FOOOR.

Sledovanosť stanice FOOOR bude meraná a reportovaná štandardne v rámci peoplemetrového projektu na Slovensku.

PR oddelenie TV Markíza