JOJ: TV JOJ lídrom v primetime, najsledovanejšími reláciami Noviny JOJ a Panelák!

Najsledovanejšou reláciou dňa bolo včera hlavné spravodajstvo TV JOJ, najsledovanejšou nespravodajskou reláciou Panelák. TV JOJ bola lídrom na trhu v hlavnom vysielacom čase.

Vo štvrtok boli opäť najsledovanejším spravodajstvom na Slovensku Noviny TV JOJ, ktoré sa zároveň stali najsledovanejšou reláciou dňa z ponuky všetkých televízií. Celkovo získali rating 12,4% a podiel 37%. Jednotkou na trhu bola TV JOJ aj počas športového spravodajstva a tradične silné bolo aj Najlepšie počasie (rating 11%, podiel 31,1%). Nadpriemernú sledovanosť si drží spravodajstvo KRIMI s podielom 31%. Spravodajstvo TV JOJ bolo úspešné aj na poludnie - Noviny o 12 boli jednotkou na trhu s podielom 27,2%.

Najsledovanejšou nespravodajskou reláciou dňa bol včera opäť seriál TV JOJ Panelák, ktorý získal rating 11,4% a podiel 30,1%. Konkurencia so svojou reality šou tradične zaostala. Panelák bol ešte sledovanejší v mestách s podielom 35,7% a absolútne ovládol trh v najbonitnejšom Bratislavskom kraji s podielom až 47,9%.

Seriál Pod povrchom si taktiež drží svojich divákov (podiel 23,5%), výraznou jednotkou bol medzi mladými divákmi 15-34 (podiel 27,7%) i v mestách (podiel 27,5%). TV JOJ bola trhovým lídrom aj počas vysielania seriálu Kosti a následne počas nočnej skeč šou Haló (podiel 22,9%, medzi mladými divákmi 15-34 podiel až 35,5%).

Podvečer bola tradičnou jednotkou na trhu Súdna sieň, včera s podielom 26,6%.

Hodnoty sledovanosti sú uvedené za cieľovú skupinu 12-54. Zdroj dát: PMT/TNS.