NašeBIO si získalo svoje miesto

NašeBIO si získalo svoje miesto

Koncom minulého roka spoločnosť AQUAWET vydala prvé vydanie reklamnej brožúry našeBIO, ktorá si svojim zameraním a obsahom našla svoje miesto na mediálnom trhu.


V októbri roku 2012 bola vydaná reklamná brožúra našeBIO. Brožúra bola zadarmo distribuovaná do vybraných predajní a na základe spätného prieskumu bola zistená mimoriadne vysoká spokojnosť zo strany majiteľov predajní s týmto konceptom. Brožúra si tak získala svoje miesto medzi majiteľmi predajní, pre ktorých je hlavný účel použitia brožúry inšpirácia pre nákup nového sortimentu do predajní. Vytvorila sa vlastná sieť spolupracujúcich predajní a z „no name" brožúry sa tak stala brožúra žiadaná a očakávaná.
„Sme radi, že si brožúra našeBIO získala dôveru inzerujúcich partnerov už v prvom, pilotnom čísle a rovnako si vážime majiteľov bio predajní za prejavenú pozitívnu spätnú väzbu. Sme presvedčení, že rozhodnutím vydávať našeBIO, sme na tej správnej, spoločnej ceste pre podporu propagácie a produkcie kvalitných produktov k spotrebiteľom", hovorí Jana Krippelová zo spoločnosti AQUAWET.
Brožúra našeBIO je zadarmo distribuovaná do spolupracujúcich bio predajní a predajní zdravej výživy. Týmto bol vytvorený nový mediálny priestor medzi výrobcami produktov predávaných v bio predajniach a v predajniach zdravej výživy, majiteľmi predajní a ich zákazníkmi. Cieľom je formou inzercie predstaviť majiteľom predajní a ich zákazníkom stávajúce aj nové produkty na trhu a formou článkov prinášať nové informácie zo sveta bio.
Aktuálne pripravované číslo prinesie informácie z 5. ročníka veľtrhu BIOSTYL, o súťaži Biopotravina roka 2012 a čitateľom tento krát predstaví rastlinu Quinoa.
Viac informácií na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.