Ukáž svoju lásku cez Fun rádio

Ukáž svoju lásku cez Fun rádio Fun rádio

A sleduj svojich obľúbených moderátorov naživo v štúdiu

 

Týždeň pred Valentínom spúšťa Fun rádio ako prvé na Slovensku REAL-TIME FACEBOOK COVER vo svojich facebookovských skupinách „Adela a Sajfa„ a „Junior a Marcel". Poslucháči budú takto môcť svoje obľúbené relácie nielen počúvať, ale taktiež budú môcť vidieť moderátorov naživo v coveri na Facebooku prostredníctvom Live kamery umiestnenej v štúdiu. Live obrazové sekvencie v štúdiu si užívatelia môžu aktualizovať v 15 sekundových intervaloch pomocou tlačidla F5.
Dianie v štúdiu sa bude dať cez Facebook sledovať vždy počas moderovaného vysielania Rannej šou s Adelou a Sajfom od 7:00 do 10:00 a počas Popoludnia s Juniorom a Marcelom od 15:00 do 18:00 hodiny.
Pri príležitosti sviatku zaľúbených sa Fun rádio rozhodlo tento interaktívny nástroj využiť a dať poslucháčom jedinečnú možnosť ukázať svoju lásku. Oddnes až do Valentína budú môcť písať svoje zamilované odkazy do formulára na webe Fun rádia. Zároveň si môžu zvoliť, či chcú odkaz poslať prostredníctvom Adely a Sajfu alebo Juniora a Marcela.
Vo valentínskej Rannej šou a Popoludňajšej šou sa budú tieto odkazy naživo „premietať" adresátom cez Live kameru na Facebooku.
Na tabuli umiestnenej v štúdiu budú Adela a Sajfa resp. Junior a Marcel meniť v pravidelných intervaloch zamilované odkazy, ktoré poslucháči počas týždňa zašlú.

Z každého vyznania sa urobí screenshot a všetky odkazy budú umiestnené a archivované vo facebookovskom albume, kde si budú môcť adresáti svoj odkaz nájsť a ďalej ho zdieľať.
„Ukáž svoju lásku na Valentína je len pilotný projekt, po ňom samozrejme Live kamera pokračuje. Máme vymyslených veľa aktivít, ktoré prepoja vysielanie s možnosťou sledovať dianie v štúdiu. Ponúkneme tak niečo, čo rádio nedokáže – spojiť zvuk a obraz", hovorí marketingová riaditeľka Fun rádia Zuzana Gašparovičová.
„Vďaka tejto technickej novinke budú môcť poslucháči vidieť aj hostí v štúdiu, budú môcť súťažiť prostredníctvom tabule v štúdiu, ktorú Live kamera zaberá. Veríme, že táto nová možnosť bude atraktívna nielen pre poslucháčov, ale aj pre zadávateľov," dodáva Gašparovičová.
Nápad a technické riešenie Live kamery dodala agentúra Zaraguza Digital, ktorá sa vďaka tomuto unikátnemu riešeniu teší celosvetovým úspechom.
Viac informácií nájdete na jednotke medzi rádiovými webmi funradio.sk.