Legendárne duetá v piatok večer na Jednotke

Piatkové Legendy popu na Jednotke budú tentoraz venované legendárnym duetám. V piatok 15. februára o 20.10 zaznejú na obrazovkách verejnoprávnej televízie nezabudnuteľné duetá o láske ako napríklad Tri slová z filmu Neberte nám princeznú, skladba Čau lásko pôvodne v podaní Karla Gotta a Marcely Holanovej či veľký hit osemdesiatych rokov súrodencov Hečkovcov Taliansky muzikál. Legendárne duetá zaspievajú Kuly, Markéta Poulíčková, Juraj Zaujec, Mária Čírová, Peter Cmorík, Mirka Partlová a ďalší. Glosovať budú v piatok večer na Jednotke textár a spisovateľ Ján Štrasser, spevák Kuly a známa psychiatrička a sexuologička Danica Caisová. Legendy popu - to sú hviezdy, ktorým čas neubral na lesku a sláve a piesne, ktoré si spieva niekoľko generácií.

Zoznam interpretov a skladieb – Legendárne duetá:
Kuly – Lucia Nováková Song nám hrál ten ďábel saxofón
Kuly – Barbora Švidraňová Kamenný kvietok
Lukáš Adamec – Alžbeta.Bartošová Neznámy pár
Lukáš Adamec – Markéta Pouličková Duhová víla
Juraj Zaujec – Barbora Švidraňová Taliansky muzikál
Juraj Zaujec – Mária Čírová Keď sa raz oči dohodnú
Peter Cmorík – Mirka Partlová Tri slová
Peter Cmorík – Markéta Poulíčková Co bolí to přebolí
David Deyl – Nikoleta Spalasová To se nikdo nedoví
David Deyl – Nikoleta Spalasová Čau lásko

Pre fanúšikov hudobno-zábavnej šou Legendy popu sme pripravili aj špeciálnu podstránku na webe legendypopu.stv.sk, na ktorej nájdu profily legiend, archív, fotogalériu či súťaže o voľné vstupenky na priamy prenos. Viac informácií o programe Legendy popu nájdete aj na Facebooku http://www.facebook.com/LegendyPopu.
Legendy popu, šou plnú emócií a spomienok na najväčšie hudobné osobnosti vysielame na Jednotke každý piatok od 20.10 a v repríze v sobotu predpoludním. Tento program vám ukáže hviezdy tak, ako ste ich doteraz ešte nevideli a hlavne nepočuli!