Predplaťte si digitálny balíček ALL INCLUSIVE a máte všetky vaše najobľúbenejšie magazíny pokope!

Predplaťte si digitálny balíček ALL INCLUSIVE a máte všetky vaše najobľúbenejšie magazíny pokope!

Predplatné čitateľsky favorizovaných titulov vydavateľstva Ringier Axel Springer Slovakia je už spustené aj pre ich digitálnu verziu.

K denníku Nový Čas tak pribudla možnosť predplatného aj pre magazíny (EVA, Madam Eva, Život, Nový Čas pre Ženy, Nový Čas Bývanie, GEO, AUTO BILD), ktoré si doteraz mohli čitatelia kúpiť len ako samostatné vydania. V aktualizovanej aplikácii iStánok pre iOS si záujemcovia vyberú z ponuky zvýhodneného predplatného magazínov na 1 mesiac, 3 mesiace alebo 1 rok.

Novinkou pri predplatnom elektronických titulov je aj výhodný paušál ALL INCLUSIVE – predplatiteľom prináša všetky vydania titulov RAS v danom mesiaci za jednotnú paušálnu cenu (8,99 €)! Používatelia iste ocenia aj sekciu Najbližšie vychádza, ktorá informuje, kedy vychádzajú nové vydania titulov (dostupné len pre iPhone5).

Ďalšie aktualizácie aplikácie iStánok:

- Možnosť využitia nákupných/zľavových kódov

- Dostupnosť a podpora aplikácie najnovšie už okrem iPad a iPod Touch aj pre iPhone (optimalizovaná aj pre iPhone5)

- Možnosť čítania novín a časopisov na šírku (landscape) Avizované spustenie aplikácie iStánok pre platformu Wooky je už tiež realitou.

Len pri denníku Nový Čas si môžete zakúpiť okrem samostatného vydania aj predplatné (7 dní, 1 mesiac, 3 mesiace alebo 6 mesiacov). K digitálnemu predplatnému sa záujemcovia dostanú jednoducho pomocou svojich elektronických zariadení cez App Store alebo cez e-shop www.istanok.sk. Ringier Axel Springer Slovakia v tomto roku pre svojich čitateľov ďalej chystá spustenie nových aplikácií a dostupnosť obľúbených titulov aj pre systém Windows 8.