El Clásico opäť na obrazovkách DIGI Sport

Futbalisti Realu Madrid a FC Barcelona remizovali v prvom zápase semifinále španielskeho Kráľovského pohára - Copa del Rey 1:1. O postupujúcom do finále rozhodne odveta, ktorá sa bude hrať na štadióne Nou Camp v Barcelona v utorok, 26. februára o 21.00 hod. Našinci si môžu tento zápas pozrieť v priamom televíznom prenose na športovom programe DIGI Sport.

„Tento zápas sme uprednostnili už v prvom kole pred anglickou Premier League a ukázalo sa to ako správne rozhodnutie, ktoré naši diváci ocenili, takže rozhodnutie o odvete bolo jednoznačné", konštatuje René Stern, šéfredaktor DIGI Sport. „Vôbec priniesť na Slovensko španielsky futbal bol správny ťah, nielen z hľadiska marketingu pre DIGI Sport. Slovenskí priaznivci futbalu to oceňujú".

Hoci sa zápas hrá až o 21.00 hod, vysielanie k zápasu začína DIGI Sport v utorok, 26.2. už od 20.15 hod. René Stern: „Pred zápasom sa o španielskom futbale porozprávame s trénerom Samuelom Slovákom (o.i. bývalým hráčom CD Tenerife) s hercom Romanom Luknárom, ktorý v Španielsku žil a pôsobil. Názory a tipy na zápas rozoberieme so španielskym veľvyslancom Félixom Valdésom, ale aj s ďalšími športovými expertmi, či fanúšikmi z bratislavského All Stars Cafe na Sedlárskej ulici."

Moderátorom predzápasového šialenstva bude Marek Skáčik, vstupy z All Stars Cafe má na starosti redaktor DIGI Sport Jakub Takáč. Komentátormi samotného zápasu budú Viktor Blažek a Vlastimil Kaiser.