Kohák s Marešem v nové kampani televize SportTV

Dvě hvězdy českého šoubyznysu Jakub Kohák a Leoš Mareš se staly tvářemi souboje fanoušků Realu Madrid a FC Barcelona, který na svých stránkách www.facebook.com/TelevizeSportTV dnes spustily televize Sport1 a Sport2 HD před sobotním ligovým El Clásicem. Placené stanice Sport1 a Sport2 exkluzivně již několik let vysílají španělskou fotbalovou ligu v Česku a na Slovensku. Obě provozuje společnost Chello Central Europe, člen skupiny Liberty Global, Inc.

Zatímco známý reklamní režisér reprezentuje příznivce katalánského velkoklubu a pro získání fanoušků neváhal při takřka partyzánské akci navléknout do dresu FC Barcelony sochu věhlasného fotbalisty Josefa Masopusta v pražských Dejvicích, oblíbený moderátor Leoš Mareš se přihlásil k zastáncům bílého baletu a chystá neméně rázné kroky, aby hlasování skončilo vítězstvím sympatizantů Realu.

Sčítání tuzemských příznivců dvou legendárních španělských celků a zároveň odvěkých rivalů iniciovala SportTV jen pár dnů před posledním ligovým El Clásicem v této sezóně, přímým přenosem ho odvysílá Sport1 v sobotu 2. března od 16.00.

„Jakub Kohák a Leoš Mareš jsou známí svým kladným vztahem k fotbalu. Potěšilo nás, že souboj fanoušků vzali za svůj a dělají vše možné, aby hlasování na facebookových stránkách televize SportTV dopadlo ve prospěch jimi zastupovaného klubu," uvedl za provozovatele obou stanic Václav Mozer, Senior PR & Marketing Manager Chello Central Europe.

Přihlásit se ke svému klubu v akci „Sport1 Souboj a sčítání fanoušků Barca vs. Real" mohou fanoušci na adrese www.facebook.com/TelevizeSportTV. Vybraný hlasující pro vítězný celek v anketě navštíví domácí utkání svého klubu přímo ve Španělsku.

Přímé přenosy z nejkvalitnější národní klubové fotbalové soutěže světa vysílají exkluzivně televize Sport1 a Sport2 HD každý víkend.