Markíza má nový spravodajský kanál - markizanews.sk

Markíza má nový spravodajský kanál - markizanews.sk

Aj Markíza už má svoj spravodajský kanál, zatiaľ len na webe.

 

 

Televízia Markíza dnes ohlásila nový lineárny portál markizanews.sk. "Pribudol ďalší nový portál, určený predovšetkým návštevníkom bažiacim po najaktuálnejších spravodajských informáciách," píše v tlačovej správe PR oddelenie Markízy. Nový kanál má však hlavičku tvnoviny.sk, čo je starší spravodajský portál Markízy, ktorý zatiaľ funguje paralelne s novým portálom. Rozdiel je v tom, že na novom markizanews.sk si môže divák pozerať online spravodajské relácie Markízy a ostatný čas medzitým je vyplnený archívnymi reláciami Markízy: staré vydania Televíznych novín z roku 1996 alebo 2007, Paľby, Sedem s.r.o a podobne. 

Televízia avizuje aj online vysielanie tlačových besied či brífingov. "Kanál ponúkne denne svojim návštevníkov všetky aktuálne informácie z domáceho i zahraničného diania. Vysielať bude bezplatne 18 hodín každý deň. Diváci budú mať možnosť sledovať naživo najdôležitejšie udalosti, tlačové konferencie a brífingy."

Do internetového portfólia Markízy patria stránky markiza.sk, tvnoviny.sk, športovenoviny.sk, ekonato.sk, myzeny.sk, doma.sk, dajto.sk a Voyo.sk.

medianews.sk

 tvnoviny.sk