S novými paušálmi Flex a Max Orange vylepšuje to, na čom jeho zákazníkom najviac záleží

S novými paušálmi Flex a Max Orange vylepšuje to, na čom jeho zákazníkom najviac záleží Foto: Orange

To, na čom zákazníkom najviac záleží, je filozofia, na ktorej Orange postavil vynovenú ponuku svojich paušálov. Zákazníci chcú mať v paušále len také služby, ktoré aj skutočne využijú. Pri všetkom ostatnom sa radšej sami rozhodujú o tom, či si za danú službu priplatia. Nové paušály Orangeu Flex a Max sú preto jednoduchšie a flexibilnejšie a dávajú zákazníkom možnosť vybrať si doplnkové služby, ktorými si paušál vedia prispôsobiť svojim potrebám.

 

 

Ponuka paušálov Orangeu obsahuje odteraz dve skupiny programov: Flex a Max. Odlišujú sa zameraním na konkrétneho zákazníka. „Aj keď dátové služby sú jednoznačným trendom, stále existujú zákazníci, ktorým na mobilných dátach nezáleží a v paušále by privítali iné, pre nich užitočnejšie služby," hovorí Zuzana Nemečková, riaditeľka obchodného úseku Orangeu. Pre týchto zákazníkov prináša Orange nové paušály Flex. Naopak, pre zákazníkov, ktorí sa nechcú v ničom obmedzovať a záleží im na tom, aby mohli byť čo najviac online, Orange prináša dátovo zamerané paušály Max.

Flex – paušál, ktorý sa prispôsobí

Typickou cieľovou skupinou paušálu Flex sú zákazníci, ktorí preferujú základné telekomunikačné služby, telefonovanie a správy a nechcú platiť za niečo, čo nevyužijú. Záleží im na komunikácii, ale miesto internetu v paušále uprednostnia pre nich užitočnejšie benefity pre viac komunikácie. Neznamená to však, že budú od dát odtrhnutí. S Flexom aj naďalej budú mať vo svojom mobile napríklad aktuálne počasie a budú môcť používať dátovo menej náročné aplikácie bez toho, aby sa museli obávať dodatočných poplatkov. „To, čo prevažnej väčšine menej náročných zákazníkov na dátových balíkoch bežných paušálov prekážalo, bol pocit, že platia za niečo, čo nepoužívajú a nemajú na výber. Rozhodli sme sa preto tieto pripomienky vypočuť a priniesť paušál, ktorý dáva flexibilitu," hovorí Z. Nemečková. Jednak majú zákazníci úplnú flexibilitu v tom, ako svoj mesačný kredit využijú na volania a správy v rámci Slovenska a jednak si v prípade potreby môžu flexibilne vybrať doplnkovú službu a paušál si tak prispôsobiť. Miesto väčšieho balíka dát obsahuje paušál nové benefity pre viac komunikácie s blízkymi – možnosť vybrať si skupinu telefónnych čísel pre neobmedzenú komunikáciu ako aj bonusový kredit na Prima kartu pre blízkeho.

Zákazníkom s paušálom Flex ponechávame prístup k internetu pri nízkej rýchlosti, avšak ak zákazníci chcú využívať dáta plnohodnotne, môžu si k paušálu flexibilne aktivovať balíčky 100 MB dát po 1 eure.

 

Paušál pre študentov

Orange reaguje aj na potreby mladej generácie svojich zákazníkov, ktorí žijú online a zároveň si chcú flexibilne spravovať svoj mesačný kredit na komunikáciu. V prípade, že sa pre paušál Flex 10 € alebo Flex 15 € rozhodne študent a pri jeho aktivácii sa preukáže preukazom ISIC, ITIC alebo EURO < 26, ako bonus automaticky získa každý mesiac navyše 500 MB dát s maximálnou rýchlosťou. Vďaka tomu tak bude môcť svoj mobil využiť skutočne naplno.

Max – paušály Orangeu zamerané na dáta

Paušálmi Max dáva Orange nové výhody zákazníkom, pre ktorých sú dáta dôležité. Kľúčovou výhodou týchto paušálov, ktoré obsahujú neobmedzenú komunikáciu v rámci Slovenska, sa stáva možnosť zdieľať svoje dáta s ďalším zariadením, napríklad s tabletom. Priemerná spotreba dát zákazníkov Orangeu je stále nižšia ako objem dát v balíkoch. Ak sa však aj stane, že zákazník svoj balík dát minie, môže surfovať ďalej so zníženou rýchlosťou 128 kbit/s. „Rozhodli sme sa týmto zákazníkom umožniť využiť svoje dáta naplno aj na ďalších zariadeniach," hovorí Martin Hromkovič, marketingový expert Orangeu.

Jednotlivé paušály sú dostupné bez viazanosti, pri 12 a 24 mesačnej viazanosti s telefónom, ako aj pri 15 mesačnej viazanosti bez telefónu. V takom prípade zákazník získa ďalšie benefity navyše. Ak sa rozhodne pre paušál Flex s 15 mesačnou viazanosťou, získa 5 % zľavu z mesačného poplatku a 100 SMS/MMS navyše, ak sa rozhodne pre paušál Max s 15 mesačnou viazanosťou, tiež získa 5 % zľavu z mesačného poplatku a 1000 MB dát navyše.

Navzájom zadarmo pre všetky paušály Orangeu

Obľúbenú službu Navzájom zadarmo pre neobmedzenú komunikáciu v rámci skupiny 5 telefónnych čísel môžu zákazníci Orangeu využívať aj s paušálmi Flex a Max za nezmenených podmienok. Členom skupiny Navzájom zadarmo môže byť zákazník s akýmkoľvek programom, aj s predplatenou službou od Orangeu. Zakladateľom novej skupiny môže byť každý zákazník s akýmkoľvek paušálom vo výške aspoň 20 eur. Orange vypočítal, že vďaka vzájomnej bezplatnej komunikácii šetria rodiny a iné skupiny približne 40 eur mesačne.