JOJ: Panelák naďalej jednotkou na trhu, darilo sa aj spravodajstvu

Aktuálne najsledovanejším nespravodajským programom na trhu ostáva najúspešnejší slovenský seriál Panelák, na ktorého výkony nestačí konkurenčná reality šou. Darilo sa opäť aj hlavnému spravodajstvu TV JOJ, ktoré bolo v utorok i v stredu jednotkou na trhu a aj včera si udržalo nadpriemernú sledovanosť.

Seriál Panelák bol vo štvrtok najsledovanejším nespravodajským formátom na trhu, keď dosiahol rating 11,4% a podiel 29,5% a v sledovanosti tak opäť predstihol konkurenčnú reality šou (napriek jej dlhšej minutáži). Ešte vyšší podiel na trhu mal Panelák tradične v mestách (35,5%), medzi mladými divákmi 15-34 (32,9%) a v reklamne najbonitnešom Bratislavskom kraji (až 43,8%). Aj naďalej sa darí seriálu Pod povrchom, ktorý v rebríčku najsledovanejších relácií dňa opäť predstihol konkurenčnú Horúcu krv.

Podvečer sa už tradične darí Súdnej sieni, ktorá bola výraznou jednotkou na trhu s podielom 26,2%. Nadpriemernú sledovanosť si držia spravodajské relácie - KRIMI s podielom 33,1%, Noviny TV JOJ s podielom 35,5% i Najlepšie počasie s podielom 32,3%. Dlhodobo sa darí aj poludňajšiemu spravodajstvu Noviny o 12:00, ktoré včera dosiahlo ako jednotka na trhu podiel 31,4%.

Stanica PLUS získala najviac divákov s kriminálkou CSI: Miami (7,1%), nadpriemerne sa darilo aj Áno, šéfe! so Zdenkom Pohlreichom (6,1%) a PLUSka bola treťou najsledovanejšou stanicou na trhu počas publicistickej relácie SLOVENSKO NAŽIVO (5,4%).

Hodnoty sledovanosti sú uvedené za cieľovú skupinu 12-54. Zdroj dát. PMT/TNS.

Jozef Gogola, JOJ