Hromadné bubnovanie v slovenských mestách

S mBank môžete vybubnovať do sveta, ako ľahko sa žije bez zbytočných bankových poplatkov.

 


V priebehu nasledujúcich týždňov mBank v troch slovenských mestách vybubnuje, ako je príjemné žiť bez zbytočných bankových poplatkov za bankové služby. Zapojiť sa môže každý. Bubenícku roadshow bude viesť majster bubnov Tokhi, ktorý spolupracoval napríklad s Ilonou Csákovou, Karlom Gottom, ale reprezentoval aj Českú republiku na výstave EXPO 2010. Hromadné bubnovanie Ódy na radosť je spojené so súťažou o tri smartfóny iPhone 5. Špeciálny jesenný event je podporený aj na microsite www.vybubnujto.sk. mBank týmto oslávi svoje päťročné pôsobenie na slovenskom trhu.

Najväčšia internetová banka mBank rozprúdi jesennú náladu bubeníckou show na námestiach troch slovenských krajských miest. Do bubnovania na oslavu radosti zo života, bez zbytočných poplatkov, sa môže zapojiť každý okoloidúci. „mBank je na slovenskom trhu päť rokov. Preto sa viac, ako 150.000 našich zákazníkov môže pochváliť jednoduchším životom bez platenia nezmyselných poplatkov za bežné bankové služby. Všetkým ostatným chceme vybubnovať, aký je život s mBank príjemný," vysvetľuje zámer akcie Petr Vondráček, marketingový riaditeľ mBank. Bubnovanie pritom nebude náhodné. Všetci účastníci majú za pomoci špeciálnych bubienkov (boomwhackerov) spoločne zahrať Ódu na radosť. Celú hudobnú produkciu bude viesť skúsený bubeník Tokhi.
Do hudobnej produkcie, pod vedením Tokhiho, sa môže zapojiť každý. Stačí ak si u hostesiek vyzdvihne bubienok. Tých bude k dispozícii niekoľko druhov, pričom každý je naladený na určitý tón. Bubienky spolu vydajú úžasnú melódiu. „Každý, kto sa zúčastní bubnovania, má možnosť sa zapojiť do SMS súťaže o nový telefón iPhone 5. Úlohou bude si tipnúť celkový počet účastníkov na všetkých roadshow. Traja šťastlivci, s najpresnejším tipom vyhrávajú," dodáva k akcii Petr Vondráček.
K bubeníckej road show spustila banka aj vlastnú microsite www.vybubnujto.sk. Prvou zástavkou je už túto stredu 8. novembra Bratislava a jej Kamenné námestie. Všetky show sa budú konať v čase od 16:00 do 18:00. Bubnovania Ódy na radosť sa ľudia môžu zúčastniť aj v ďalších dvoch mestách.

 

Road show pre mBank pripravila agentúra Cream. Paralelne bude rovnaká kampaň prebiehať aj v Čechách a to v Prahe (7.11), Brne (9.11), Plzni (23.11), Ostrave (5.12.), Zlíne (7.12.), Liberci (11.12.) a Hradci Králové (14.12.).

mBank je retailovou divíziou elektronického bankovníctva jednej z najväčších poľských finančných inštitúcií BRE Bank SA. Tá sa špecializuje na poskytovanie bankových služieb pre veľké podnikateľské subjekty, medzinárodné korporácie, ako aj na segment malých a stredných podnikov. BRE Bank SA je členom skupiny Commerzbank, ktorá je druhou najväčšou bankou v Nemecku. Je zároveň jednou z vedúcich finančných inštitúcií v Európe, pričom v poľskej BRE Bank vlastní viac ako 70%-ný podiel. mBank vstúpila na slovenský trh v novembri 2007.

Kontakt pre médiá
Matej Kubinec
PR Špecialista, mBank
Tel.: 02/68 23 03 42
Mobil: 0918 969 939
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
www.mBank.sk