JOJ: Panelák a Dr. Dokonalý opäť sledovanejší ako konkurencia

Seriál Panelák si drží postavenie jednotky na trhu, aj včera bol sledovanejší ako konkurenčná reality šou. Jednotkou na trhu bola TV JOJ aj počas nasledujúceho seriálu Dr. Dokonalý a filmu NEXT.

Najsledovanejším nespravodajským programom dňa bol v pondelok seriál TV JOJ Panelák, ktorý dosiahol rating 11% a podiel 29%. V sledovanosti tak opäť predstihol konkurenčnú reality šou. Darilo sa aj nasledujúcemu seriálu Dr. Dokonalý, ktorý dosiahol podiel 26,3% a v sledovanosti výrazne predstihol konkurenčnú kuchársku šou Masterchef. TV JOJ zostala jednotkou na trhu aj s nasledujúcim filmom NEXT, ktorý získal podiel takmer 30%.
Podvečer sa tradične darilo Súdnej sieni, ktorá bola včera lídrom na trhu s podielom 26,9%. Tradične silné bolo aj spravodajstvo, KRIMI s podielom 30,2% a Noviny TV JOJ s podielom 32,9%. Jednotkou na trhu bol špeciál Receptu na bohatstvo a tak ako obvykle aj Najlepšie počasie - rating 11,8%, podiel 32%.
Na PLUSke sa v pondelok darí kriminálkam, včera dosiahli opäť nadpriemerné podiely na trhu - CSI Miami 7,4%, CSI Las Vegas 6,9% a Biele goliere 6,3%.

Jozef Gogola
Vedúci PR TV JOJ

Čísla sledovanosti sú uvedené za cieľovú skupinu 12-54. Zdroj dát: PMT/TNS.