Od začiatku decembra štartuje nová televízia pre chlapcov

Chello Central Europe spustí novou televizi pro kluky.



Už od samého začátku prosince letošního roku budou mladí slovenští televizní diváci moci vstupovat do tajuplného světa superhrdinů prostřednictvím nového placeného programu Megamax, připraveného a provozovaného společností Chello Central Europe. Vysílání bude plně lokalizováno. Tento unikátní televizní program zaplní mezeru na zdejším audiovizuálním trhu zábavy pro chlapce ve věku 7 až 14 let, jimž přinese špičkové dobrodružné animované seriály z celého světa. Megamax rozšíří aktuální portfolio vlastních programů společnosti Chello Central Europe, které tvoří dětský Minimax, dokumentární Spektrum, Sport1, Sport2, gastronomická TV Paprika a hobby-televize Spektrum Home. Společnost Chello Central Europe patří do skupiny Liberty Global, Inc.

Společnost Chello Central Europe
Chello Central Europe je jednou z vedoucích mezinárodních firem v oblasti vysílání, distribuce a zastupování tematických televizních stanic se zaměřením na trh střední a východní Evropy.
Chello Central Europe je podnikatelskou jednotkou v rámci skupiny Chellomedia – přední mezinárodní mediální společnosti a evropské obsahové divize společnosti Liberty Global, Inc.
Současné portfolio Chello Central Europe v Česku a na Slovensku zahrnuje stanice SPORT1, SPORT2, SportM, Minimax (pro děti), Spektrum (dokumenty), TV Paprika (gastronomie), Spektrum Home (bydlení) a společný podnik s MGM (filmy).
Kromě tematických kanálů společnost dále provozuje firmu Atmedia se sídlem v Polsku, zajišťující prodej reklamních časů. Aktuálně působí také v Česku a v Maďarsku.
Vedle toho Chello Central Europe obchodně a distribučně zastupuje okolo 20 zahraničních tematických stanic a televizních společností, mj. Da Vinci Learning, Da Vinci U, Fine Living (FL), Zone Romantica, Zone Reality, JimJam, Extreme Sports Channel, History, Hustler TV, Daring!TV nebo Bloomberg.