Všetko o postcovidovej liečbe na TA3 už tento piatok (VIDEO)

Všetko o postcovidovej liečbe na TA3 už tento piatok (VIDEO) Foto: TA3

Prekonali ste koronavírus a stále bojujete s jeho následkami? U mnohých pacientov boli zaznamenané kardiologické, pneumologické ale aj neurologické ťažkosti.

 

Čo majú robiť takíto pacienti, na koho sa môžu obrátiť a kto môže získať poukaz na postcovidovú liečbu? To všetko budeme riešiť v tematickom vysielaní už tento piatok 7. mája.

V štúdiu privítame predstaviteľa Všeobecnej zdravotnej poisťovne, zástupcov kúpeľných zariadení a odborníkov na postcovidovú liečbu. Živé vstupy prinesieme z postcovidových oddelení.

Sledujte TA3 v piatok 7. mája 2021 od 8.30

 

Priestor dostanú aj diváci prostredníctvom svojich otázok, ktoré môžu posielať do piatka 7. 5. 2021 na mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Rýchlo, overene, naživo

TA3 má už 20 rokov nezastupiteľné miesto na slovenskom mediálnom trhu ako jediná spravodajská televízia. Patrí medzi najdôveryhodnejšie mediálne značky, čo opakovane potvrdzujú prieskumy britského Inštitútu Reuters pre výskum žurnalistiky na Oxfordskej univerzite. Televíziu TA3 si podľa peoplemetrového merania zapne denne viac ako 1 mil. divákov.