365.bank prináša pôžičku od 3,65 % ročne. Klienti môžu načerpať peniaze cez mobilnú aplikáciu ako aj v pobočke

365.bank prináša pôžičku od 3,65 % ročne. Klienti môžu načerpať peniaze cez mobilnú aplikáciu ako aj v pobočke Foto: 365.bank

365.bank, ako digitálna banka s pobočkami, prichádza s jesennou ponukou na spotrebný úver s úrokovou sadzbou už od 3,65 % ročne. Klienti oň môžu požiadať prostredníctvom mobilnej aplikácie, kde je proces plne digitálny, bezpapierový a peniaze môžu mať na účte do 10 minút. Tí, ktorí preferujú osobný kontakt môžu využiť ponuku v pobočkách banky, prípadne prostredníctvom infolinky.

„Trišesťpäťka prináša najvýhodnejší spotrebný úver na trhu. Pre klientov v zamestnaneckom pomere preferujúcich digitálny kanál prinášame pôžičku s fixnou úrokovou sadzbou 3,65 % ročne až do výšky 20 tis. eur. Pre tých, ktorí uprednostňujú osobný kontakt ponúkame sadzbu od 3,65 % ročne v sieti našich obchodných miest. Úver v pobočke môžu klienti čerpať až do výšky 30 tis. eur,“ hovorí Andrej Mišovič head of omnichannel v 365.bank.

Aktuálna priemerná úroková sadzba na nový spotrebiteľský úver trvajúci viac ako päť rokov sa podľa údajov NBS pohybuje na úrovni 7,65 % ročne. Pri pôžičke s takouto priemernou trhovou sadzbou a vo výške 10 tisíc eur na osem rokov je mesačná splátka na úrovni 140 eur a klient ju preplatí o viac ako 3 470 eur. Ak by rovnaký úver načerpal s úrokovou sadzbou 3,65 % ročne, zaplatil by mesačne 120 eur a za celú dobu splácania by sa mu úver predražil iba o 1 575 eur, a teda by 1895 eur ušetril.

Túto v súčasnosti najvýhodnejšiu úrokovú sadzbu prináša práve 365.bank. Rozdiel medzi pôžičkou vybavenou cez aplikáciu a na pobočke je výška úveru, ako aj typ pracovného pomeru žiadateľa. V aplikácii je možné požiadať o úver do výšky 20 tis. eur, pričom v pobočke až do 30 tis. eur. V oboch prípadoch je pôžička bez poplatku za poskytnutie.

Ohľadne pôžičky, ale aj ďalších produktov sa klienti okrem pobočky pritom môžu informovať po novom aj prostredníctvom chatbota Peťky na webe banky. Aktuálne ide o prvú verziu chatbota, ktorú bude banka v čase aktualizovať a vylepšovať.

Parametre:

tab365.jpg