O2 predstavilo zákazníkom množstvo noviniek, medzi nimi aj nový vernostný program O2 Prekvapenia

O2 predstavilo zákazníkom množstvo noviniek, medzi nimi aj nový vernostný program O2 Prekvapenia Ilustr. foto: Omediach.com

O2 po desiatich rokoch nahrádza obľúbený lojalitný program Extra výhody novými O2 Prekvapeniami, ktoré budú dostupné už v máji. Zároveň od 18. apríla pridáva k programu O2 Fér na faktúru balík Neobmedzených volaní a do konceptu PLUS k novým O2 Paušálom služby O2 Dátovka a Svet bez hraníc. Zákazníci sa môžu tešiť aj na navýšené výkupné bonusy v rámci obľúbenej služby Výkup telefónov.

O2 Prekvapenia

Zákazníci sa od začiatku mája môžu tešiť na nový a atraktívnejší vernostný koncept O2 Prekvapenia. Každý zákazník si každý týždeň nájde exkluzívne v O2 aplikácii zaujímavý darček. Pripravené budú výnimočné partnerské zľavy, neobmedzené dáta na deň a zľavy na vybrané zariadenia a príslušenstvo z O2 e-shopu. Výročia našich zákazníkov si budeme pripomínať spolu s nimi a to špeciálnym prekvapením, ktoré nájdu tiež v O2 aplikácii.

O2 Dátovka k O2 Paušálu

O2 od 18. apríla rozširuje koncept PLUS k novým O2 Paušálom a ponúka zákazníkom službu O2 Dátovka. Túto dátovú SIM kartu s 30 GB dát, môžu zákazníci využiť napríklad do tabletu, notebooku, prenosného routera, či do iných SMART zariadení. Zákazníci nových O2 Paušálov získajú ľubovoľný počet O2 Dátoviek za jedinečnú cenu 15 € za 30 GB dát. Bežná cena tejto služby bude 30 €.

Svet bez hraníc k O2 Paušálu

O2 v rámci konceptu PLUS pridáva k novým O2 Paušálom aj nový balík Svet bez hraníc. Za 10 eur mesačne získa zákazník 500 minút na volania zo Slovenska do krajín v Zóne 2 a ak sa v krajinách v Zóne 2 práve nachádza, tak má k dispozícii 500 MB dát a zvýhodnenú cenu volaní a sms, len 20 centov za minútu alebo správu. Svet bez hraníc využijú nielen ľudia, ktorí pravidelne cestujú alebo volajú často do zahraničia ale jednorazovo aj turisti a dovolenkári.

Neobmedzené volania k O2 Fér na faktúru

O2 sa od 18. apríla rozhodlo pridať k obľúbenému programu O2 Fér na faktúru balík Neobmedzených volaní. Potešia sa mu zákazníci, ktorí využívajú O2 Fér pre jeho cenovú výhodnosť, menej dátujú a nechcú sa obmedzovať v počte prevolaných minút. Zákazníci si balík s neobmedzenými volaniami môžu užívať za skvelých 17 €.

Výkup telefónov

O2 pripravilo pre zákazníkov navýšené výkupné bonusy, ak využijú obľúbenú službu Výkup telefónov.

„Prieskum agentúry IPSOS* ukázal, že zákazníci majú najčastejšie mobilný telefón, ktorý používajú 1 až 2 roky.  Len výnimočne používajú ľudia telefón starší ako 3 roky. Prieskum tiež ukázal, že 86% Slovákov začalo používať mobil ako nové zariadenie a polovica zákazníkov by zvážila ponuku „nový za starý“ a nechali by si svoj telefón vykúpiť. Potvrdzujú to aj pozitívne ohlasy zákazníkov na túto službu a preto sme pre nich aj tentokrát pripravili zaujímavú ponuku,“ uviedol Martin Novák, manažér pre hardware a zariadenia O2.

Zákazníci získajú od 18. apríla pri odpredaji svojho starého telefónu navyše aj zľavu na vybrané nové zariadenie a to až do výšky 144 €. Zľavy sa budú týkať telefónov Honor 70 Lite, Samsung Galaxy A54 5G, Xiaomi Redmi Note 12 Pro a od mája aj telefónu Motorola.

*) Prieskum U&A bol realizovaný prieskumnou agentúrou IPSOS, v júli 2022 na vzorke 2591 respondentov.