SITA po rokoch redizajnovala

SITA po rokoch redizajnovala

Tlačová agentúra SITA v tomto roku oslávila 15. výročie pôsobenia na trhu. Pri tejto príležitosti redizajnovala svoj hlavný web.

 

 

Výročie pripomína na titulnej strane spoločná fotografia redaktorov aj vedenia. Pred niekoľkými dňami spustila nový dizajn svojej internetovej stránky. Po približne desiatich rokoch predstavuje svoje služby a produkty v novom grafickom štýle.

Stránka má modernejší dizajn, prehľadné členenie na tri katrgórie podľa klientov. V strede stránky ponúka PR správy, titulkový servis a správu dňa.
Výber z tlačového servisu prináša na webe webnoviny.sk, ten redizajnom prešiel pred piatimi rokmi, teraz má pozmenený zimný ident.

Graficky dizajn pripravila spoločnosť _blank, programátorsky web pripravil interný tím SITA. „Spustili sme ho počas víkendu spolu s redizajnom služby PR servis, a je ďalšou z biznis služieb, ktorú sme tento rok redizajnovali. Predchádzali tomu manažérske a sektorové prehľady SITA, a nasledovať budú služby monitoringu médií, fotoservis a videoservis SITA," povedala pre Omédiách.com riaditeľka marketingu SITA Adriana Polakovičová.

 

Nový web sita.sk

Slovenská tlačová agentúra poskytuje médiám a iným klientom tlačový servis, ktorý čiastočne zverejňuje aj na svojich webových portáloch Webnoviny.sk, Podnikam.sk, siIT.sk, PRservis.sk, Byvaniejehra.sk. Súčasťou portfólia SITA sú biznis informácie pre firmy (manažérske prehľady, monitoring médií, PR služby a reklama).

Zmenou dizajnu prešla na jeseň aj Tlačová agentúra Slovenskej republiky (TASR).

 

Starý web sita.sk