V novom reklamnom sitcome 365.bank ukazuje, ako získať peniaze späť (VIDEO)

V novom reklamnom sitcome 365.bank ukazuje, ako získať peniaze späť (VIDEO) Reprofoto 365.bank

Po úspešnom launchi kampane postavenej na reklamnom sitcome prináša 365.bank aj jeho ďalší diel. V najnovšom TV spote je opäť ťažiskom spotu zápletka hlavných aktérov v podaní obľúbených hercov Martina Nahálku a Milana Ondríka.

 

Počas vtipného rozhovoru odkazujú na program Peniaze s5, vďaka ktorému možno vo vybraných obchodoch získať peniaze späť na svoj účet. Pretože, rečou kampane, nakupovať so zľavami nie je vôbec na zahodenie a je to jednoduchšie, ako ste čakali.

365.bank pokračuje v komunikačnom koncepte „Jednoduchšie, ako ste čakali“ a po prvom diele reklamného sitcomu prináša jeho pokračovanie. Ostrieľaný zákazník banky, ktorého stvárňuje Milan Ondrík tentokrát ukazuje menej skúsenému klientovi, v podaní Martina Nahálku, že uplatniť si zľavy na nákup tovaru je vďaka bankovej aplikácii jednoduchšie, než hľadať zľavové kupóny.

Banka v spote komunikuje program Peniaze s5, ktorý môžu jej klienti využívať u vybraných obchodníkov pri každej platbe kartou, mobilom či hodinkami. Namiesto hľadania zľavových kódov, vernostných kariet či iných poukazov si ponuku aktivujú jednoduchým kliknutím v aplikácii, zaplatia za tovar a následne získajú zľavu vo forme cash back-u.

„Prvý spot v podobe reklamného sitcomu zaznamenal už po mesiaci od jeho nasadenia výborné výsledky, a to najmä v oblasti páčivosti reklamy, odčítateľnosti komunikovaných posolstiev, ako aj v priraditeľnosti ku značke. Druhý spot, ktorý štartujeme dnešným dňom, je jeho plynulým pokračovaním a drží sa ideovej línie jednoduchosti, ale aj modernosti, užitočnosti a praktickosti,“ hovorí Tereza Molnár, brand & CX director v 365.bank.

Spot sa aj tentokrát nakrúcal pred reálnym publikom s priznaným „backstage“ záberom. Scéna je už tradične ladená do korporátnej mintovej farby, ktorá je typická pre 365.bank a napomáha lepšej priraditeľnosti k značke. Kampaň 365.bank pochádza z dielne jej dvornej agentúry Wiktor Leo Burnett.

Vizitka kampane:
Klient: 365.bank,
Agentúra: Wiktor Leo Burnett
Creative Director: Martin Motáček
Strategy Director: Vladimír Lefík
Art Director: Tereza Ščasnovičová
Graphic Designer: Alexandra Srnková
Copywriter: Martin Motáček, Ladislav Macko
Account Director: Michal Kopriva
Account Manager: Romana Juhásová
Digital Account Executive: Denis Kostelanský
Produkcia: Leopard Production
Vedúci výroby: Laura Hošoffová
Produkcia: Patrícia Kleinová
Réžia: Peter Hofferica
DOP: Martin Chlpík
Herci: Milan Ondrík, Martin Nahálka