RTVS odvysiela ďalší zápas európskej ligy UEFA

Séria priamych prenosov futbalových zápasov Európskej ligy UEFA pokračuje vo štvrtok 20. septembra na Dvojke ďalším duelom, v ktorom účinkuje slovenský zástupca. RTVS prinesie živé prenosy zo všetkých zápasov Spartaka Trnava v tejto futbalovej súťaži.

 

Vo štvrtok 20. septembra čaká Spartak Trnava na domácej pôde zápas proti belgickému Anderlechtu Brusel. Aktuálny slovenský majster odohrá tento duel v skupine D ako prvý v rámci skupinovej fázy Európskej ligy. Dvojka ho odvysiela naživo o 20:40.

„Správnosť nášho rozhodnutia sústrediť sa na kúpu hlavnej súťaže Európskej ligy potvrdil Spartak Trnava postupom. Hrdo konštatujeme, že práve RTVS prevedie červeno-čiernych ťažkými bojmi v priamych prenosoch, ktoré musíme vyrobiť vo vysokom štandarde kontrolovanom UEFA. Trnave budeme držať palce na Dvojke, na webe RTVS aj na oficiálnom FB profile a takisto na Rádiu Regina,“ uviedol šéf športovej sekcie RTVS Matej Hajko.

KOmentovať zápas bude Marcel Merčiak a expert Martin Poljovka, v štúdiu ich doplnia Ľuboš Hlavena a Marián Zeman. Rozhovory s aktérmi zápasu bude zabezpečovať Dominika Komrhelová.

RTVS prinesie naživo druhé polčasy zápasov aj na Rádiu Regina. Štvrtkový odvysiela o 22:00. Informovať o nich bude tiež Rádio Slovensko v pravidelnom hodinovom spravodajstve, vo všetkých Rádiožurnáloch a v športovom sumári dňa.