KAMAKO bál v žiare krajiny vychádzajúceho slnka

KAMAKO bál v žiare krajiny vychádzajúceho slnka Foto: Achberger

Piaty ročník legendárneho KAMAKO bálu sa bude konať 30. apríla 2016 v Metropole. Študenti marketingovej komunikácie ho tento raz usporadúvajú v duchu nezameniteľného Japonska.

Na tohtoročnom KAMAKO bále si naplno vychutnáte pôvab rozmanitého Japonska. Tak ako japonská záhrada plná sviežich sakúr, aj my prekvitáme nápadmi a kreativitou. Celé podujatie sa tak ponesie v pôsobivej atmosfére. Hosťom ponúkne príjemný zážitok a množstvo prekvapení.

Foto: welin

KAMAKO bál je skutočne populárnou udalosťou, za čo vďačí najmä vydareným minulým ročníkom, ktoré sa odohrali v štýle zvodnej burlesky, grandiózneho cirkusu, divokého westernu či božského Olympu.

 

Katedra marketingovej komunikácie Univerzity Komenského v Bratislave je povestná nadšením pre skvelé myšlienky a nikdy neutíchajúcou kreativitou. KAMAKO bál organizujú štvrtáci pravidelne už od roku 2012. V dobrej nálade sa tu stretávajú študenti, pedagógovia a ľudia z brandže.

Neváhajte a príďte sa nadýchnuť neodolateľnej vône kvitnúcich sakúr. Tešíme sa na Vás v sobotu 30. apríla v Metropole na japonskom KAMAKO bále.

Viac sa dozviete na Facebooku alebo na našej webstránke.