Ťapáková dostala cenu Osobnosť Bratislavy

Ťapáková dostala cenu Osobnosť Bratislavy markiza.sk

Vyhlasovateľom súťaže je vydavateľstvo Star production, od ktorého minulý rok získala generálna riaditeľka Markízy cenu Slovenka roka 2011.

 

Šéfka televízie Markíza Zuzana Ťapáková získala v stredu ocenenie v ankete Osobnosť Bratislavy 2012. Vyhlasovateľom súťaže je vydavateľstvo Star production, ktoré riadi a vlastí Mária Reháková, a Bratislavské kultúrne a informačné stredisko.

Ako informuje vydavateľstvo na svojom webe zenskyweb.sk: Osobnosťou Bratislavy 2012 sa stali všetci nominovaní - profesor Štefan Nosáľ, primárka 2. detskej kliniky lekárskej fakulty Univerzity Komenského Anna Hlavatá, herec a režisér Milan Lasica, herec František Kovár, predseda Slovenskej akadémie vied Jaromír Pastorek, herec a riaditeľ divadla Aréna Juraj Kukura, generálna riaditeľka TV Markíza Zuzana Ťapáková, prvá dáma slovenského divadla - herečka Mária Kráľovičová a Ing. Vladimír Mráz.

"Osobnosť ste vyberali vy, čitatelia," informuje vydavateľstvo. Ďalšie podrobnosti o poradí, alebo počte hlasov web neuvádza.

"Je to príjemné ocenenie aj vzhľadom na to, že som rodená Bratislavčanka a celý život som prežila v tomto meste. Veľmi si to vážim – rovnako ako aj spoločnosť ocenených, pretože sú to významné osobnosti nielen bratislavského, ale aj nášho celospoločenského života," komentovala cenu pre web televízie Ťapáková.

Minulý rok Ťapáková vyhrala anketu Slovenka roka 2011, ktorú rovnako organizovalo vydavateľstvo Star production v spolupráci s RTVS. Jej partner Vilo Rozboril dostal nedávno cenu kolégia rektora Vysokej školy sv. Alžbety v Bratislave za celospoločenský prínos v sociálnej oblasti.