Prinášame podrobnosti, ktorí užívatelia videokanálov na Youtube, Facebook či TikTok majú povinnosť registrovať sa Ilustr. foto

Prinášame podrobnosti, ktorí užívatelia videokanálov na Youtube, Facebook či TikTok majú povinnosť registrovať sa

Po odchode Borovského padajú v JOJ ďalšie hlavy Foto: JOJ

Len pár dní potom, ako v JOJ Group skončil šéf František Borovský, vo vedení končia aj traja ďalší ľudia. Aktualizácia o vyjadrenie JOJ.

 

Reakcia JOJ: Vedenie JOJ Group sa dňa 24. februára 2014 po vzájomnej dohode rozhodlo ukončiť spoluprácu s niektorými členmi top manažmentu. Personálne zmeny sa týkajú zástupkyne generálneho riaditeľa pre development programov JOJ Group Jany Hegedüsovej, ktorá v televízii do januára 2014 pracovala ako manažér programového úseku, ďalej Ivana Huljaka, riaditeľa marketingovej a korporátnej komunikácie a analýz a šéfa Úseku nových médií JOJ Group Vladimíra Mužika.
„Kolegom ďakujem za to, čo pre televíziu počas svojho pôsobenia urobili. Každému z nich želám úspech v ďalšej profesionálnej kariére," povedal generálny riaditeľ JOJ Group Marcel Grega.

Dôvody televízia nekonkretizovala.

Pôvodný článok:


V JOJ končí Ivan Huljak bývalý riaditeľ vlastnej tvorby TV JOJ Ivan Huljak šéfuje marketingu v TV JOJ. Končí aj programová manažérka JOJ Group Jana Hegedüsová, informáciu o ich odchode pre Omédiách.com JOJ potvrdila samotná televízia. Dôvody zatiaľ nekonkretizovala. Podľa informácií Omédiách.com istú budúcnosť v JOJ už nemá ani bývalý šéfredaktor Nového Času a spravodajstva Novy Vladimír Mužik, ktorý prišiel do JOJ len v minulom roku na pozíciu šéfa internetových aktivít  JOJ.  O odchodoch v JOJ píšu aj topky.sk.

 Je pravdepodobné, že personálne zmeny týmto nekončia.

Odporúčame aj: Borovský skončil. JOJ má nového šéfa

Ivan Huljak pracoval v televízii JOJ od roku 2006. Pôsobil na pozíciách dramaturg, šéf dramaturg a riaditeľ vlastnej tvorby. Autorsky sa podieľal na projektoch – Mafstory, Profesionáli, Hoď svišťom, Cestovka, Aféry, Panelák, Súdna sieň, Nevinní a ďalšie. Bol kreatívnym producentom prvého ročníka šou Česko Slovensko má talent, ako producent spolupracoval aj na projektoch Farmár hľadá ženu 2, či Hotel Paradise. V minulosti bol riaditeľom vlastnej tvorby TV JOJ, na jeseň minulého roka sa stal šéfdramaturgom pre komediálne seriály a sitkomy a ich vývoj. V poslednom období šéfoval marketingu JOJ.

Jana Hegedüsová 1.júla minulého roku nastúpila na pozíciu manažérky programového úseku Jana Hegedüsová, bola zároveň poverená riadením programového úseku.