Prémiové filmové kanály v SledovaniTV len za 10 centov po celý september

Prémiové filmové kanály v SledovaniTV len za 10 centov po celý september Ilustr. foto: SledovaniTV

SledovaniTV ponúkne v septembri svojim užívateľom Filmový balíček za zvýhodnenú cenu. Za prvý mesiac zaplatia len 1 Kč/0,10 € (v ČR a na Slovensku). Programovú ponuku tým obohatia o 8 kanálov. Všetci používatelia navyše v septembri získajú ako súčasť základného balíčka dve stanice zadarmo.

SledovaniTV ponúka svojim užívateľom balíček filmových staníc len za 1 Kč/0,10 € na prvý mesiac. Ten je určený najmä pre filmových nadšencov a obsahuje 8 staníc - Cinemax, Cinemax 2, FilmBox, Film Europe, Film Europe +, CS Film, CS Horror a Epic Drama.

Každý kanál ponúka svojim sledujúcim filmy iného žánru. Na svoje si tak prídu milovníci historických drámy, hollywoodskych trhákov, dych vyrážajúcich hororov, artových filmov i starej českej a slovenskej klasiky. Od októbra bude balíček stáť opäť 149 Kč / 5,99 € na mesiac.

Ako obvykle sme si pre užívateľov v septembri pripravili aj promokanály. Tie používatelia nájdu priamo v základnom balíčku. Tentokrát sú to kanály Epic Drama a Viasat History.

Epic Drama poteší fanúšikov výpravných drám či adaptácií klasických literárnych diel. Filmy a seriály sa dotýkajú tém zločinu, záhad, politiky, boja o moc a histórie. Vysielanie je bez reklám 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Na dokumentárnom kanáli Viasat History môžete sledovať mnoho historických dokumentov.

„S nadchádzajúcou jeseňou chceme užívateľom dopriať filmovú nálož. Preto im ponúkame balíček 8 filmových kanálov len za 1 Sk alebo 0,10 €. Veríme, že tak každý nájde tú pravú zábavu na sychravý večer.,“ hovorí Head of Marketing spoločnosti SledovaniTV Matěj Čičák.


SledovaniTV je IPTV, čiže internetová televízia, ktorá ponúka viac ako 200 televíznych kanálov a cez 100 rádiových staníc. Televízne vysielanie je možné pauzovať, pretáčať, služba umožňuje aj spätné zhliadnutie v dĺžke až 30 dní. Prepínať je možné aj medzi jazykovými stopami, titulkami aj rôznou kvalitou vysielania od SD po 4K. SledovaniTV funguje aj ako virtuálny videorekordér, k dispozícii je až 600 hodinový priestor pre záznam televízneho programu.
Aplikácia SledovaniTV je dostupná v celom rade rôznorodých zariadení. Stiahnuť ju je možné pre vybrané modely chytrých televízií od Samsungu, LG, Panasonicu, Hisense a tiež od výrobcu Vestel (napr. Toshiba, JVC, Sencor). Ďalej v televíznych a set-top boxoch so systémom AndroidTV od akéhokoľvek výrobcu (napr. Sony, TCL, Philips, Sharp, Thompson). Novinkou je aplikácia pre Amazon Fire TV Stick, samozrejmosťou je aj podpora Chromecastu a Apple TV.
Na televíziu sa dá pozerať na počítači v prehliadači a tiež na mobiloch a tabletoch so systémom iOS a Android. Skrátka neprídu ani majitelia telefónov s operačným systémom Windows, či mobilov značky Huawei a Honor. Absolútnou vychytávkou je aplikácia pre chytré hodinky Apple Watch, v ktorej je možné listovať v TV programe alebo počúvať rádia. SledovaniTV funguje v sieti ktoréhokoľvek internetového poskytovateľa nielen v SR, ale v celej Európskej únii.
SledovaniTV poskytuje IPTV ako konečným užívateľom, tak spolupracuje s viac ako 700 lokálnymi internetovými poskytovateľmi v ČR a na Slovensku a sústredí sa na expanziu do zahraničia.