Škoda Auto Slovensko má novú hovorkyňu

Škoda Auto Slovensko má novú hovorkyňu Foto: Linkedin Zuzana Kubíková

Spoločnosť ŠKODA AUTO Slovensko má od septembra novú PR manažérku spoločnosti. Stala sa ňou Zuzana Kubíková, ktorá na tejto pozícii vystriedala Lenku Kalafut Lendackú, ktorá prešla na pozíciu PR manažérky do Poštovej banky.

Zuzana Kubíková bude mať v Škoda Auto na starosti PR aktivity, externú komunikáciu spoločnosti a spoluprácu s médiami.

„,Som veľmi rada, že sa stávam súčasťou úspešného tímu spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko, ktorá je jednoznačným lídrom na domácom trhu, a to nie len v predaji nových vozidiel, ale aj v komunikácii značky. Verím preto, že spoločnými silami udržíme tento dobre nastavený kurz v komunikácii značky ŠKODA, upevníme jej vedúce postavenie na trhu a navyše prinesieme nové impulzy a atraktívne posolstvá pre našich zákazníkov na prahu novej vzrušujúcej éry spojenej s elektromobilitou a digitalizáciou. Je to pre mňa veľká výzva a záväzok zároveň,“ uviedla Zuzana Kubíková, nová PR manažérka spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko.

„Teší ma, že môžeme v našich radoch privítať Zuzanu Kubíkovú, PR manažérku s bohatými skúsenosťami v oblasti automotive. Verím, že udá komunikácii značky ŠKODA AUTO na Slovensku nový, svieži smer, ktorý nám umožní osloviť nielen tradičných, ale aj nových zákazníkov. Otvárame novú kapitolu v dlhoročnej histórii značky, ktorá je spojená hlavne s príchodom elektromobility, a to je veľká príležitosť. Zároveň by som chcel poďakovať Lenke Kalafut Lendackej za skvele odvedenú prácu počas uplynulých rokov a zaželať jej do budúcna veľa pracovných i osobných úspechov,“ dodal Jaroslav Hercog, riaditeľ spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko.

Zuzana Kubíková od roku 2005 zastávala pozíciu PR a marketingovej manažérky v automobilke Mitsubishi Motors Slovensko. Popri tom sa podieľala na uvedení čínskej automobilovej značky Qoros na Slovensko, v minulosti pracovala ako PR manažér a hovorkyňa pre značky Renault a Dacia.