SuperStar bude rádioaktívna na Europe 2

SuperStar bude rádioaktívna na Europe 2 Europa 2

Nová éra megaúspešnej hudobnej show SuperStar prichádza s novým mediálnym partnerom. Zákulisný kontent pre svojich poslucháčov do éteru, ale aj na sociálne siete exkluzívne prinesie rádio Europa 2.

Už čoskoro sa na obrazovky TV Markíza dostane ťažiskový projekt sezóny, ktorým bude divákov sprevádzať nová moderátorská dvojica Roman Juraško a Zora Kepková, moderátori Europy 2, respektíve jej českej sestry Evropy 2.

Ako jediné rozhlasové médium prinesie Europa 2 zvukový a obrazový teasing zo semifinálových kôl ešte pred ich odvysielaním v televízii. Okrem toho množstvo materiálu z finálových generálok, týždennej prípravy finalistov, či atmosféru zo zákulisia živých prenosov. O pár dní rádio nasadí do rotácie exkluzívny song - hymnu SuperStar. V éteri aj na sociálnych sieťach rádia počas 4 mesiacov hľadania SuperStar prebehnú desiatky súťaží.

"Chceme zo SuperStar spraviť rádioaktívnu show. Poslucháčom prinesieme vždy exkluzívne informácie z diania, zákulisné pikošky, aké nikto iný nemá, rozhovory s porotcami a vypadnutými finalistami v našej rannej show ZOO. Priamo na mieste budeme mať nášho moderátora Michala Saba, ktorý do éteru zo SuperStar vypáči úplne všetko," hovorí Juraj Volentics, programový riaditeľ rádia Europa 2.

Rádio chce maximálne využiť atraktivitu SuperStar medzi mladými ľuďmi a posilniť si cez jej kontent parametre počúvanosti jednotlivých drivov, ako aj dominanciu na sociálnych sieťach.