DIGI ponúka televíziu už od 1 €

DIGI ponúka televíziu už od 1 €

DIGI opäť prináša skvelú ponuku: televíziu pre nových zákazníkov len za 1 € na prvé tri mesiace. Výhodná ponuka sa vzťahuje na všetky nové objednávky satelitnej, káblovej a internetovej televízie. Ponuka je časovo obmedzená a platí od 12. marca 2024 do 31. júla 2024.

Skvelá televízna ponuka len za 1 € mesačne

Akciová ponuka umožňuje novým zákazníkom získať základný TV balík na prvé tri mesiace už od 1 € mesačne. Po uplynutí 3-mesačnej zľavy platí zákazník bežnú sumu za zvolený balík služieb podľa aktuálneho cenníka. Navyše, zákazníci môžu využiť Bonus na inštaláciu a na úvod tak neplatiť žiadne poplatky za zriadenie služby a inštaláciu.

Televízna zábava pre celú rodinu

DIGI ponúka širokú programovú ponuku, ktorá zahŕňa to najlepšie zo všetkých žánrov. Zákazníci si tak môžu vychutnať 19 športových programov, 12 detských či 20 dokumentárnych staníc. Navyše, v cene služby je zahrnutý aj benefit Voyo štart, s ktorým vedia sledovať svoje obľúbené filmy a relácie.

„Naša 1-eurová akcia bola medzi zákazníkmi taká úspešná, že sme sa ju rozhodli zopakovať. Navyše, akciová cena 1 € mesačne platí aj pre najvyššie TV balíky. Zákazník tak získa viac ako 100 programov, vrátane svetového športu, za výbornú cenu,“ uvádza Michal Mažár, riaditeľ pre marketing a predaj spoločnosti DIGI SLOVAKIA. Benefit zľavy na 3 mesiace platí pre nových zákazníkov, ktorí si objednajú televízne služby od DIGI do 31. júla 2024.

Bližšie informácie na www.digislovakia.sk/televizia-za-euro